O nás

 

 

Místo, kde tvoříme nejkrásnější vzpomínky.

 

Vždy jsem milovala kvalitní šperky.

Sledovala jsem luxusní obchody v zahraničí a natěšeně čekala na nové kolekce. Šperky, které se v té době prodávaly v ČR, byly nevkusné a v každém obchodě úplně stejný sortiment. Kdykoliv jsem cestovala do zahraničí, odvážela jsem si spoustu nových úlovků pro sebe, rodinu i kamarádky a nakonec jsem si řekla, že my ženy u nás si taky zasloužíme krásné a stylové šperky..:)

A než čekat, tak jsem otevřela v roce  2010 svůj první obchod s dámskými a pánskými šperky - S Gallery Brno. 

Neustále cestuji po světě a snažím se hledat další nové a neokoukané značky a podle svého nejlepšího svědomí pro Vás vybírám to nejlepší, co současný trh se stylovými šperky nabízí.  Zastupované šperky a jejich kvalitu a nezávadnost testuji sama na sobě a nikdy bych svým zákaznicím neprodala nic, co bych si nebyla ochotná vzít na své tělo.

Po narození dcery jsem zjistila, že kvalitní dětské šperky není vůbec možné v Brně koupit a tak jsem rozšířila sortiment o dětské kolekce.

Dnes u nás najdete také luxusní kabelky, organizéry do kabelky nebo třeba thajskou bio kosmetiku.

Zkrátka - vždy, když na našem trhu nemůžu sehnat nějakou kvalitní a stylovou věc, tak ji začnu sama dovážet.

Mým posláním je nabízet výjimečné šperky v nejvyšší kvalitě, se kterými se lidé odliší, nikde jinde se neprodávají a hlavně je budou dělat radostnější, spokojenější a krásnější. Naše šperky jsou stylové a sexy.

 

Silvie Kamarytová, majitelka

 

 

Vytvořilo FEO