Filtry

Cena

od do

Gravírování zdarma

Pro koho

Značky

Kategorie

Materiál

Aktivní filtry:
Počet produktů: 50 100 200
Nalezeno 21 produktů

Nialaya


NIALAYA Jewelry

je americká luxusní značka designových pánských a dámských šperků založena v roce 2009 dánským designerem Jannikem Olanderem. Jannikovi se podařilo založit fungující celosvětově uznávanou módní značku, která nese jméno indického tajemného šamana - Nialaya. Setkaní Jannika s tímto mnichem během své cesty Indií bylo hlavním impulzem a inspirací při výrobě prvních náramků a založení značky Nialayay.

 

Poznal tak, že život není jen o materiálních věcech a rozhodl se ručně vyrábět šperky, které budou lidem dělat radost. Pro tuto značku jsou typické luxusní ručně vyráběné dámské a pánské náramky a náhrdelníky z pravých kamenů, zlata a štříbra. Tyto šperky jsou nejen překrásné, ale zároveň jsou inspirovány dálným východem, Indií, šamanismem a na svého majitele přenášejí energii a léčivou sílu přírodních drahokamů a učení dálného východu.

 

Kouzlo těchto šperků spočívá v tom, že si nekoupíte jen obyčejný šperk, ale každý náramek má svůj příběh a léčivé schopnosti a hlubší význam pro svého majitele. Každý šperk je ručně vyroben a svázán, vzácné drahokamy jsou používány ke stimulaci duchovní léčivé síly a ke konci výrobního procesu jsou vždy očištěny bílou šalvějí, která odstraňuje všechny rušivé energie, zvyšuje přirozenou léčivou sílu kamenů a pomáhá k lepší komunikaci se svým majitelem.

 

Nialaya v sobě nese vzácné poselství, které podporuje každého nositele v jeho síle a snech. Není se co divit, že si šperky NIALAYA rychle oblíbila i většina hollywoodských hvězd.

 

Šperky NIALAYA se nyní pyšní sloganem -"Handmade in Hollywood" což znamená, že všechny šperky jsou vyráběny ručně přímo v Hollywoodu na Melrose Avenue.


Vytvořilo FEO