Filtry

Cena

od do

Gravírování zdarma

Pro koho

Značky

Kategorie

Materiál

Aktivní filtry:
Počet produktů: 50 100 200
Nalezeno 92 produktů

Cruciani


Příběh Cruciani

Quadrifoglio, první náramek Cruciani, byla koncipována Luca Caprai, majitel značky oslovit mladé a kosmopolitní publikum. První míst v dlouhé řadě jemné šperky Makramé krajky: fenomén explodoval v Itálii v srpnu 2011, v Forte dei Marmi butiku, kde ve dne v noci dav zastavil v řadě budou moci koupit objekt uctívání.

 

Doplňkem narodil jako doplněk k úpletu a celkový Cruciani vzhled, značka známá po celém světě pro svou vynikající kvalitu a jedinečný styl ( www.cruciani.net ). Pokaždé se každý produkt vyrábí s nejlepšími vybranými surovinami: od hedvábí až po kašmír, od vlny až po bavlnu. Kvalita Made in Italy Cruciani byl rovněž certifikován prestižním norskou organizací Det Norske Veritas se rozhodl odměnit červený diamant, nejcennější vlákno, vyrobené firmou.

 

Tyto náramky se nenarodili náhodou: otec Lukea, rytíře práce Arnaldo Caprai, má největší sbírku na světě textilních umění s více než 24.000 kusů a je v čele Arnaldo Caprai Textile Group Srl v roce 1955, společnost špičkový výrobce bytového textilu, krajky značnou hodnotu a sofistikovanost ( www.caprai.it ).


1 2

Vytvořilo FEO